خانه

HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD نمایه شرکت

نمایه شرکت

درباره شرکت

 

طیف گسترده ای از محصولات را ارائه می دهد
Miya یک شرکت حرفه ای است که با انواع لوازم جانبی پوشاک سروکار دارد و انواع مختلف اتصالات از جمله رشته های ترکیبی بافته شده با جت آب ، بافته شده بدون نقطه دو منظوره ، اتصالات یقه پیراهن ، پارچه های غیر بافته شده ، انواع دکمه ها ، نخ ها و غیره را ارائه می دهد.
از مزایای محصول ما بهره مند شوید
ما از نزدیک با کارخانه های پایدار با محصولات با کیفیت بالا و قیمت رقابتی همکاری می کنیم ... به عنوان یک تیم جوان اما با 10 سال تجربه در این زمینه ، کیفیت ، قدرتمند ، صبور ، مشتاق ، کارآمد جهت پیشرفت ما خواهد بودمشتریان با کالاهای کاملاً مناسب ، قیمت مناسب ، تحویل به موقع ، محصولات خیاطی با کیفیت مناسب تهیه کنید.
 
فرزندخواندگی ماشین آلات و فناوری ها
کارخانه همکاری ما دارای تجهیزات پیشرفته ، مدیریت علمی و نیروی فنی قوی و همچنین تیم فروش عالی است.طیف کاملی از محصولات و خدمات با کیفیت را برای صنعت پوشاک ارائه دهید. 
چین HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD نمایه شرکت 0چین HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD نمایه شرکت 1چین HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD نمایه شرکت 2
 
 
مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در طول سالها ، ما برای ترویج و تحقق بخشیدن به مدرن سازی فروش پزشکی سخت تلاش کرده ایم و توانایی نوآوری مستقل کارکنان را به طور فعال پرورش داده و تقویت کرده ایم.بازسازی و به روز رسانی همه جانبه سایت اصلی کسب و کار ، امکانات و تجهیزات و مدیریت رایانه مدرن.به امید ایجاد مشارکت های طولانی مدت و کسب شهرت در بازار.

ما در حال افزایش مقیاس تجارت و مشتری در سراسر جهان هستیم.با شهرت خوب ما اعتماد مشتریان خود را جلب کرده ایم.این امر به نوسازی کشور ما و ارتقا مبادلات اقتصادی و فنی با سایر کشورهای جهان کمک می کند.ما همچنین مشتاقانه منتظر ارتقا the دوستی با سایر کشورها و ایجاد تأثیر مثبت هستیم.

ما به گرمی امیدواریم که شما و ما با هم ، دست در دست هم ، یک آینده باشکوه ایجاد کنیم.

HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

مارک های : میا

تعداد کارمندان : 5~10

فروش سالانه : 2000000-5000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین HAINING MIYA TEXTILE CO., LTD گواهینامه ها